Tapety obiektowe – dlaczego jest to najlepsze rozwiązanie dla hoteli?

 

 

 

Tapety kontraktowe są polecane do obiektów użyteczności publicznej ze względu na ich funkcję ochronną – zabezpieczają ścianę przed zarysowaniem, zabrudzeniem, a także maskują ewentualne pęknięcia. Szeroka gama wzorów, struktur i kolorów, jak również możliwość produkcji oklein według indywidualnego projektu zapewnia możliwość wykończenia wnętrza w najwyższych standardach.  Unikalne wzornictwo tapet obiektowych zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu, w tysiącach kolorów i tekstur zapewnia realizację oryginalnych i ponadczasowych koncepcji wnętrz. Wyjątkowo długi okres użytkowania bez konieczności dodatkowej konserwacji, niezauważalne połączenia dzięki specjalistycznemu montażowi, barwienie w masie, odporność na działanie promieni UV, szybki i czysty montaż i demontaż to tylko niektóre zalety tapet kontraktowe Newmor Polska.

 

Inwestorzy coraz częściej sięgają po wyszukane wzory, aby nadać projektowanym wnętrzom oryginalny i unikatowy wystrój. Doskonale nadają się do tego tapety obiektowe czołowych producentów dostępne w ofercie Newmor Polska. Okleiny ścienne to nie tylko wytrzymałość, ale i estetyka. Dzięki tapetom wnętrza hotelowe zyskują niepowtarzalny klimat. Pokoje stają się przyjazne i przytulne. Ponadto, okleiny ścienne zabezpieczają ściany przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Szczególnie polecane do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu są tapety barwione w masie, które sprawiają, że zadrapania powierzchni są praktycznie niewidoczne. Do hoteli szczególnie polecane są tapety winylowe na podłożu tekstylnym i tekstylko-tkanym, które są wytrzymałe i jednocześnie elastyczne, a więc lepiej reagują na przykład w przypadku pęknięć ściany. Najczęściej wybierane są tapety jednolite o delikatnej strukturze tworzące tło dla innych elementów wyposażenia wnętrza. Tapety kontraktowe zapewniają estetyczne wykończenie wnętrz na długi czas, w przypadku uszkodzenia można je łatwo naprawić.

 

Stylistyka wzorów jest przeróżna. Począwszy od organicznych, florystycznych wzorów, po geometryczne, pasy pionowe i poziome czy wzory „pałacowe”.  Rośnie również popularność tapet o charakterystycznej strukturze i wzorach. Mamy do wyboru powierzchnie matowe i błyszczące, które odbijają światło. Hotele często wybierają różne tapety w zależności od charakteru pomieszczenia. Korytarze z reguły zdobią standardowe, jednokolorowe okleiny, natomiast restauracje, kluby, recepcje czy wybrane ściany w pokojach tapety o zdecydowanych motywach, bardzo dekoracyjne, wzorzyste i kolorowe. Ponadczasowe klasyczne wzory nadal nie wychodzą z mody i są one chętnie stosowane przy uniwersalnych projektach trafiających w gusta wielu klientów. Szeroki zakres tradycyjnych wzorów i możliwość ich modyfikacji kolorystycznej ułatwia ich dopasowanie do stylu hotelu.

 

 

Powrót