Wykładziny dywanowe przeznaczone do pomieszczeń biurowych

 

 

 
 

Wykładziny dywanowe w płytkach są szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych ze względu na prosty montaż, trwałość i zwiększoną odporność na zabrudzenia. Ponadto stanowią doskonałe rozwiązanie w systemach podłóg podniesionych zapewniając dostęp do okablowania. Tysiące wzorów i kolorów oraz struktur, a także możliwość nadruku indywidualnego w technologii chromojet print umożliwia aranżacje podłogi idealnie­ dopasowanej do charakteru firmy. Wnętrza pomieszczeń biurowych mogą być zatem nie tylko funkcjonalne, ale i ciekawe wizualnie dzięki zastosowaniu kolorystyki czy wzorów zgodnych z identyfikacja wizualną marki.

 

Wykładziny w płytkach to najkorzystniejszy sposób pokrycia podłogi w biurach, open space czy pomieszczeniach administracyjnych. Montaż na płynie antypoślizgowym umożliwia szybką realizację projektu i stabilizację płytek na podłożu, bez konieczności stosowania kleju czy specjalistycznych narzędzi. Dodatkową zaletą takiej formy pokrycia podłogowego jest mały odpad. Jednocześnie ewentualne uszkodzenia mogą zostać łatwo naprawione po przez wymianę tylko fragmentu podłogi. Jest to więc rozwiązanie ekonomicznie atrakcyjne dające olbrzymie możliwości realizacji ciekawego projektu wnętrza.

 

Indywidualne nadruki na wykładzinach

Poszukując wyjątkowych projektów spełniających zarazem wysokie standardy jakościowe polecamy zwrócić uwagę na wykładziny poliamidowe wykonywane w technologii nadruku indywidualnego – chromojet print. Daje nam to możliwość perfekcyjnego dopasowania podłogi do indywidualnych potrzeb i wnętrza, tak pod względem gamy kolorystycznej, wzorów, materiałów jak i faktury. To dzięki takim rozwiązaniom mamy możliwość umieszczenia na wykładzinach dowolnych motywów, a nawet zdjęć zachowując żywe i trwałe kolory. Ten wysoce elastyczny system wysokociśnieniowego druku pozwala na pełną penetrację runa i bardzo dobrą ostrość wydruku, pozostając ekonomicznie atrakcyjnym. Rezultatem są mocne obiektowe wykładziny, produkowane wyłącznie według indywidualnych oczekiwań klienta. 

Niezależnie od tego, jaki rodzaj rozwiązania wybierzemy, trzeba pamiętać, że wszystkie wykładziny dywanowe do obiektów użyteczności publicznej powinny posiadać klasę użytkową 33. Ponadto muszą spełniać rygorystyczne normy trudnopalności i posiadać niezbędny atest potwierdzający zgodność z europejską normą w tej dziedzinie.

 

 

Powrót