Digital Printing – wielkoformatowe nadruki na okleinach ściennych

 

 

 

 
 

Pomysł na pustą ścianę | Digital printing

Tapety kontraktowe wykonane w technologii digital printing to swoista rewolucja w projektowaniu wnętrz. Możliwości jest tyle ile pomysłów, jedynym ograniczeniem jest tylko wymiar ściany. Dowolność wyboru wzoru daje bardzo wiele możliwości kreowania przestrzeni w pomieszczeniu. Z łatwością można nadać aranżacji tradycyjnego lub nowoczesnego stylu, bez potrzeby wertowania stosu katalogów. Wystarczy pomysł a my go zrealizujemy! 

  

Rosnąca popularność niestandardowych rozwiązań jest zasługą nieograniczonych możliwości, jakie dają nadruki na tapetach kontraktowych wykonywane na specjalne życzenie Klienta. Wykończenia ścian w technologii nadruku indywidualnego gwarantuje niepowtarzalność wnętrz hotelowych i tworzy unikalnych charakter obiektu.

 

Digital Printing pozwala na odwzorowanie dowolnego motywu na wysokiej jakości okleinie ściennej nadając pomieszczeniom indywidualny i niepowtarzalny charakter. Wielkoformatowe nadruki mogą być z łatwością zastosowane w dowolnym pomieszczeniu na odpowiednio przygotowanej ścianie dając nieograniczone możliwości aranżacyjne i wykończeniowe wnętrz. Okleina z nadrukiem posiada wszystkie właściwości charakteryzujące tapety przeznaczone do wnętrz komercyjnych.  Nadruk cechuje wysoka trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne oraz na działanie promieni UV.

 

Technologia nadruku na wykładzinach oUzyskujemy w ten sposób ciekawy efekt przejścia wzoru z okleiny ściennej na podłogę. biektowych – Chromojet Printing pozwala na przeniesienie dowolnego motywu z tapety kontraktowej na wykładzinę dywanową. 

 

 

Powrót