Carpet Design Tool - darmowy program do wizualizacji wzorów na wykładzinach
 

Dopasuj wzór wykładziny do własnego pomieszczenia dzięki programowi do wizualizacji tekstur Carpet Design Tool HTW. Jest to darmowe narzędzie do projektowania dostępne on-line. Program umożliwia wybór dowolnego wzoru z biblioteki wzorów wykładzin Halbmond oraz dowolną modyfikację kolorystyczną, jak również wizualizacje wzoru w przykładowym pomieszczeniu (pokój, korytarz, sala konferencyjna).

Więcej
 

Tapety obiektowe - dlaczego to jest najlepsze rozwiązanie dla hoteli
 

Tapety kontraktowe są polecane do obiektów użyteczności publicznej ze względu na ich funkcję ochronną – zabezpieczają ścianę przed zarysowaniem, zabrudzeniem, a także maskują ewentualne pęknięcia. Szeroka gama wzorów, struktur i kolorów, jak również możliwość produkcji oklein według indywidualnego projektu zapewnia możliwość wykończenia wnętrza w najwyższych standardach. Unikalne wzornictwo tapet obiektowych zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym stylu, w tysiącach kolorów i tekstur zapewnia realizację oryginalnych i ponadczasowych koncepcji wnętrz. 

Więcej
 

Digital Printing – wielkoformatowe nadruki na okleinach ściennych
 

Tapety kontraktowe wykonane w technologii digital printing to swoista rewolucja w projektowaniu wnętrz. Możliwości jest tyle ile pomysłów, jedynym ograniczeniem jest tylko wymiar ściany. Dowolność wyboru wzoru daje bardzo wiele możliwości kreowania przestrzeni w pomieszczeniu. Z łatwością można nadać aranżacji tradycyjnego lub nowoczesnego stylu, bez potrzeby wertowania stosu katalogów. Wystarczy pomysł a my go zrealizujemy!

Więcej
 

Wykładziny dywanowe przeznaczone do pomieszczeń biurowych

 

Wykładziny dywanowe w płytkach są szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych ze względu na prosty montaż, trwałość i zwiększoną odporność na zabrudzenia. Ponadto stanowią doskonałe rozwiązanie w systemach podłóg podniesionych zapewniając dostęp do okablowania. Tysiące wzorów i kolorów oraz struktur, a także możliwość nadruku indywidualnego w technologii chromojet print umożliwia aranżacje podłogi idealnie­ dopasowanej do charakteru firmy.

Więcej
 

Minimalistyczny design w biurze | kolekcja X-tra Halbmond

 

Biuro to już nie tylko miejsce pracy, coraz częściej stanowi ono przestrzeń życiową dla pracowników. Architekci wykorzystując w swoich projektach zasadę minimalizmu czynią tą przestrzeń zarówno funkcjonalną, jak i ciekawą w swojej formie. Czy robiąc mniej można osiągnąć więcej?

Więcej
 

Jak zwiększyć komfort wykładziny dywanowej?

 

Każdy inwestor urządzając obiekt hotelowy zastanawia się jakie materiały wybrać, aby były one funkcjonalne, tanie w eksploatacji, łatwe w konserwacji oraz oryginalne i efektowne.Wybierając rodzaj podłogi pod uwagę należy brać nie tylko trwałość i względy estetyczne, lecz także właściwości akustyczne oraz termiczne. Cechy te w znacznym stopniu wpływają na poczucie komfortu oraz parametry eksploatacyjne.

Więcej
 

Jakie właściwości powinna posiadać wykładzina do obiektów medycznych?

 

Nowoczesna klinika to nie tylko specjalistyczny sprzęt i profesjonalna obsługa, ale przede wszystkim przestrzeń, w której pacjent powinien czuć się swobodnie i bezpiecznie. Jakie właściwości powinna posiadać wykładzina do obiektów medycznych?

Więcej