Dopasuj wzór do własnego pomieszczenia

 
 


Dopasuj wzór wykładziny do własnego pomieszczenia dzięki programowi do wizualizacji tekstur Carpet Design Tool HTW. Jest to darmowe narzędzie do projektowania dostępne on-line. Program umożliwia wybór dowolnego wzoru z biblioteki wzorów wykładzin Halbmond oraz dowolną modyfikację kolorystyczną, jak również wizualizacje wzoru w przykładowym pomieszczeniu (pokój, korytarz, sala konferencyjna).

Indywidulanie zaprojektowanie wykładziny - specjalnie dla Ciebie!

Wykładziny z HTW Design Carpet są ucieleśnieniem takich cech, jak: funkcjonalność, styl, jakość i trwałość w konkurencyjnych cenach. Teraz mogą być dowolnie zaprojektowane dzięki darmowemu narzędziu Carpet Design Tool. Program jest łatwy w obsłudze i intuicyjny. Będzie pomocy dla wszystkich, którzy chcą wyrazić swoją indywidualność.   

 

Kreatywność i indywidualność

Wykwalifikowani projektanci wzorów HTW mają szerokie doświadczenie w kreacji wzorniczej, dzięki czemu wszystkie dostępne w bibliotece wzory są szczegółowo dopracowane w każdym detalu. Pozwalają one w dowolny sposób zaprojektować nadruk na wykładzinie niezależnie czy będzie to korytarz, pokój, restauracja, sala konferencyjna czy inne pomieszczenie. Opracowujemy indywidualne rozwiązania dla niestandardowych pomysłów. Skorzystaj z doświadczenia i kreatywności naszych projektantów, aby lepiej poznać reguły dotyczące wpływu wzorów i kolorów w zależności od charakteru pomieszczenia.

Nasza wyobraźnia nie zna granic

Laboratorium kolorów HTW ma obecnie ponad 100 000 receptur kolorów, dzięki czemu może przeprowadzać wszelkie kombinacje barwne. Na życzenie klienta produkowana jest próbka o wymiarach 1 m2 z wybranym wzorem w idywidualnej palecie kolorystycznej.

Pełna wersja programu na stronie:

http://www.teppich-online.info/flashTool3/index.html

 

 

Powrót