Kim jesteśmy?

 

Newmor Polska to lider wśród dostawców materiałów wykończenia wnętrz obiektów komercyjnych

 

Newmor Group Ltd jest jednym z największych producentów i dystrybutorów profesjonalnych systemów ściennych, który od blisko 50 lat z powodzeniem dostarcza tapety kontraktowe do hoteli, biur oraz budynków użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji tapet i wykładzin przeznaczonych dla obiektów użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dostarczamy okleiny oraz wykładziny, również z indywidualnymi wzorami. W naszej szerokiej ofercie znajdują się także nowoczesne i stylowe kolekcje, które pozwalają na wykończenie każdego wnętrza komercyjnego w niepowtarzalny sposób.

Newmor Polska, dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi europejskimi i amerykańskimi producentami oraz dostawcami jest gwarancją najwyższej jakości produktów. Podstawą naszej działalności jest wiarygodność, a naszą ambicją jest nieustanne poszerzanie swoich możliwości. Jesteśmy liderem wśród dostawców zapewniając pełne wsparcie dla klientów poszukujących rozwiązań wnętrzarskich w zakresie wykończenia ścian i podłóg oraz realizując najbardziej wymagające projekty.

 

WYKŁADZINY I TAPETY Z INDYWIDUALNYM WZOREM

Profesjonalne systemy oklein ściennych i wykładzin podłogowych do obiektów komercyjnych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii zapewniamy okleiny oraz wykładziny, również z indywidualnymi wzorami.

WYBIERZ Z TYSIĄCÓW KOLEKCJI, ZNAJDŹ STYL

W naszej szerokiej ofercie znajdują się także nowoczesne i stylowe kolekcje, które dają możliwość zaprojektowania wyjątkowego wnętrza.

 

 

 

 

Nasze cele i wartości

 

Wspieramy architektów i inwestorów doradzając najlepsze rozwiązania dla danego typu wnętrza

 

 

Newmor Polska tworzą ludzie, dla których praca zespołowa pozwala na skuteczne i efektywne realizowanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu każdy klient może być pewny, że jego wnętrze będzie wykończone w najwyższych standardach. Dbałość o szczegóły i pomoc na każdym etapie projektu zapewnia sprawną realizację i daje gwarancję fachowego wykończenia każdego wnętrza. Zaangażowanie, otwartość i kreatywność sprawiają, żę z łatwością wdrażamy nowe pomysły i rozwiązania, które wytyczają nowe kierunki na rynku wykończeniowym.

 

 

 

Współpraca z klientami i partnerami jest definiowana przez nasze wartości. Każdego klienta traktujemy priorytetowo. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu dobierając najlepsze materiały wykończeniowe. Podejmujemy odpowiedzialne decyzje gwarantujące wybór sprawdzonych produktów wykończeniowych. Sprawna i szybka obsługa zapewnia realizacje w wyznaczonym terminie.

Nie boimy sie wyzwań! Niestandardowe i innowacyjne pomysły stanowią dla nas wyzwanie, które chętnie podejmujemy. Nasz dział techniczny i projektowy jest zaangażowany w każdy projekt od poczatku aż do końca realizacji, aby nadruki na wykładzinach i tapetach były dopracowane, a same materiały wykończeniowe służyły przez wiele lat.

 

 
 

Dlaczego Newmor?

 

9 powodów dla których warto wybrać Newmor Polska

 

 HISTORIA

Newmor Group LTD jest jednym z największych producentów i dystrybutorów profesjonalnych systemów ściennych działającym na rynku od 1967 roku 

Odwiedż stronę Newmor Group >>

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Partnerstwo oraz powiązania kapitałowe ze światowymi liderami w produkcji wykładzin i tapet obiektowych gwarantuje stabilność finansową oraz dynamiczny rozwój firmy Newmor Polska

 

 

PROFESJONALIZM

Newmor gwarantuje profesjonalizm potwierdzony certyfikatami oraz referencjami. Zaufanie jakim obdarzają nas klienci motywuje nas do dalszej pracy i jeszcze efektywniejszych działań.

Sprawdź nasze referencje >>

 

 

 DOŚWIADCZENIE

Zapewnia realizację w największych i najbardziej prestiżowych obiektach komercyjnych oraz użyteczności publicznej w Polsce i na świecie.

Zobacz galerię naszych realizacji >>

 

 

KOMPLEKSOWOŚĆ

Kompleksowa oferta - doradztwo techniczne, projekt, produkcja, dostawa, montaż, serwis.

 

 

SZEROKA OFERTA

Szeroka oferta zapewnia dopasowanie do potrzeb i preferencji klientów. Indywidualny wybór jakości wzorów, kolorów, tekstur zapewnia niepowtarzalny charakter każdego wnętrza.

Znajdź produkt >>

 

 

 NOWOCZESNOŚĆ

Nowoczesne technologie - produkty zgodne ze światowymi standardami oraz nowoczesne wzornictwo wytyczające trendy na rynku

 

 

FUNKCJONALNOŚĆ

Funkcjonalność i trwałość - produkty o wysokich parametrach technicznych zapewniające użytkowanie przez wiele lat przy zachowaniu walorów estetycznych

 

 

PRESTIŻ

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem najlepszych światowych marek dających możliwość wyboru unikatowych produktów i realizacji dizajnerskich wnętrz,

 

 

Nagrody i wyróżnienia

 

Nasz profesjonalizm potwierdzają nagrody, certyfikaty i wyróżnienia

 

 

Serdecznie gratulujemy osiągniętego bardzo dobrego wyniku finansowego oraz otrzymania Certyfikatu Dynamiczna Firma. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania za szybki rozwój firmy oraz właściwe decyzje biznesowe. Ceryfikat Dynamiczna Firma to również dowód na wzrost pozycji na rynku, a także potwierdzenie opinii solidnego i perspektywicznego partnera biznesowego.

 

W rankingu Diamentów miesięcznika Forbes firma Newmor Polska znalazła się w pierwszej dwudziestce najlepszych firm w województwie małopolskim, króre uzyskały przychody ze sprzedaży od 5 do 50 mln PLN. Wartość przedsiębiorstw została opracowana przez analityków Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją „Forbesa”. Bisnode Polska stworzyła bazę przedsiębiorstw, którym przyznała pozytywny rating wiarygodności, a więc takich, które są rentowne, mają wysoką płynność bieżącą i nie zalegają z płatnościami.

 

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Tytuł Gazeli Biznesu przyznawany jest firmom, które rozpoczeły działalność przed 2011 rokiem i prowadzą ją z sukcesem do dziś, odnotowywały wzrost przychodów ze sprzedazy i nie odnotowały straty oraz ponadto nie ukrywają swoich wyników finansowych publikując je w ogólno dostępnych serwisach sprawozdawczych.

 

 

 

 

 

 

 

Referencje

 

Zaufało nam tysiące klientów. Wspólnie zrealizowaliśmy projekty, które zdobywają nagrody i są rozpoznawalne.

 

 

Hotel Bukovina ****

Produkty zakupione w Newmor Polska cechuje wysoka jakość, funkcjonalność i estetyka. A ponadto firma Newmor to kompetentny zespól ludzi z wiedzą i praktyką, która wspiera swoich klientów w doborze produktów. Firma Newmor Polska Sp. z o.o. to godny polecenia partner dla innych tego typu inwestycji.

PIOTR KUCHTA
Prezes Zarządu

 

 

BOŚ Bank Ochrony Środowiska S.A

Profesjonalne i rzetelne podejście firmy Newmor Polska Sp.z o.o. w znacznym stopniu ułatwiło skuteczną realizację zadań inwestycyjnych Banku Ochrony Środowiska S.A. Pozwala to zarekomendować tę firmę jako sprawdzonego kontrahenta.


MAREK SŁABY
Dyrektor Departamentu Administracji

 

Hotel Mercure Mrągowo Resort & SPA ****

Newmor Polska sp. z o.o. może pochwalić się dużym zasobem wiedzy w dziedzinie wykończenia wnętrz obiektów komercyjnych. Personel firmy bez watpienia nalezy uznać za wyróżniających się specjalistów. Klient potrzebujący merytorycznego wsparcia może bez obaw zwrócić się o cenne doradztwo.
 

PIOTR RÓŻAŃSKI
Dyrektor
 
 

 

 

Hotel Novotel Poznań Centrum ****

Firma Newmor produkuje i dostarcza do hotelu wykładziny do pomieszczeń. Wszelkie zamówienia są realizowane w szybkim terminie i w oczekiwanej jakości. Firma potwierdziła swoją dyspozycyjność, kompetencję i profesjonalizm. [...] Polecamy firmę Newmor jako wiarygodnego i solidnego wykonawcę.
 

JUSTYNA KYCLER
Dyrektor ds. Operacyjnych

  

  

 

Hotel Mercure Częstochowa Centrum ***

W interesach nic tak nie jest ważne jak rzetelne wywiązywanie się z zawartych umów i dotrzymywanie terminów realizacji - Newmor Polska dobrze to rozumie. [...] Spółkę Newmor Polska polecam jako kompetentnego i solidnego partnera zapewniającego wysoki standard oferowanych produktów i wykonywanych usług.

KRZYSZTOF TUSZYCKI
Dyrektor Orbis S.A. Oddział

 

Hotel Mercure Wrocław Centrum ****

Polecamy firmę Newmor Polska sp. z o.o. jako sprawdzonego dostawcę tapet i wykładzin obiektowych. Ponadto Firma w ramach umowy wykonała prace montażone w opraciu o projekt architektoniczny. Zamierzony efekt został w pełni osiągnięty. [...] Mając na względzie powyższe rekomendujemy firmę Newmor Polska sp. z o.o. nowym inwestorom.

ARTUR DERELA
Dyrektor Naczelny

 

Hotel Mercure Toruń Centrum ****

Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że firma Newmor Polska doskonale poradzi sobie z każdym projektem. Z całym przekonaniem polecam firmę Newmor Posla sp. z o.o. jako sprawdzonego dostawcę wykładzin obiektowych.

 

TOMASZ KRZYSZTANOWSKI
Dyrektor Hotelu
 
 
 

 

Hotel Narvil Conference & SPA ****

Współpraca z firmą Newmor Polska to gwarancja bezproblemowej współpracy, terminowości oraz zaangażowania pracowników, którzy dysponują nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także profesjonalnym wsparciem technicznym.

GRAŻYNA KOWALCZYK
Członek Zarządu

 

Hotel Orbis Magura ***

Firma wykonuje nasze zlecenia rzetelnie i terminowo, a jakość oferowanych produktów w pełni zaspokaja nasze oczekiwania i wymagania w tym zakresie. Newmor Polska Sp. z o.o. gwarantuje rzetelność i fachowość w swojej dziedzinie a tym samym jest firmą godną polecenia.

VIOLETTA KRZEMIEŃ-BANOT
Dyrektor Hotelu

 

Hotel Prezydent *****

Współpracę z firmą Newmor charakteryzuje rzetelność, odpowiedzialność i wysoka jakość proponowanych produktów i usług. Hotel Prezydent niniejszym oświadcza, że Firma Newmor jest godnym zaufania partnerem biznesowym, oferującym rozwiązania z zakresu profesjonalnych systemów wykończenia wnętrz.

PIOTR LEDWORUCH
Dyrektor Hotelu
 
 

 

Zdrojowa Hotels Sp. z o.o.

[...] Ponadto firma Newmor to kompetentny zespół ludzi z wiedzą i praktyką, który wspiera swoich klientów w doborze produktów. [...] Całokształt przebiegu współpracy pozwala nam postrzegać firmę Newmor Polska Sp. z o.o. jako partnera, który traktuje w sposób własciwy swoje zobowiązania wobec klienta.

 

MAŁGORZATA DURCZAK
Członek Zarządu
 
 

 

Hotel Skarbek ***

Polecamy firmę Newmor Polska jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie. Firma jest bardzo dobrze przygotowana do kompleksowego wykańczania ścian i podłóg, a doświadczona kadra gwarantuje wysoki poziom wykonania usług.

 

RYSZARD PLICHTA
Prezes Zarządu
 
 

 

Lista realizacji

 

Tysiące zrealizowanych projektów to doświadczenie, które gwarantuje jakość.


 

Sklepy i galerie
handlowe

lista realizacji >>
zobacz zdjęcia >>

 

Kids roomy
i przedszkola

lista realizacji >>
zobacz zdjęcia >>

 

Centra kultury
i rozrywki

lista realizacji >>
zobacz zdjęcia >>

 

Pozostałe

lista realizacji >>
zobacz zdjęcia >>

 

Społeczna Odpowiedzialność

 

Rozumiemy, że firmy nie tylko powinny mieć na celu zysk, ale również dbanie o swoje otoczenie

 

 

Pomagamy w realizacji odważnych projektów!

Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, czy odpowiedzialnego biznesu (CSR) uwzględniają współzależności i powiązania organizacji z jej otoczeniem. W związku ze zmianami na rynku, potrzeba budowania modeli biznesowych opartych na współpracy, jest dziś koniecznością. Podejmowane inicjatywy to przykład na to, że nawet duże przedsiębiorstwa znajdują możliwość i zrozumienie dla wspierania ważnych pomysłów, które tworzą lepszą przyszłość. Mamy przekonanie, że w biznesie ważna jest odwaga, innowacyjne myślenie i zaangażowanie. Dlatego chętnie włączamy się w realizacje projektów, gdzie potrzebne są merytoryczna wiedza, wsparcie techniczne i wytrzymałe materiały wykończeniowe. Ponadto wspieramy młodych projektantów i architektów oraganizując konkursy, które umożliwią im zaprezentowanie swoich umiejetności i pomysłów.

Dla Newmor Polska pomoc innym to nie tylko obowiązek, ale i radość ze spełniania marzeń. Od wielu lat pomagamy ludziom, którzy mają odwagę podejmować odważne inicjatywy wykazując się przy tym innowacyjnością, kreatywnością i determinacją w dążeniu do celu.

 

ZDZISŁAW KRZECZOWSKI
Prezes Zarządu
 

Unicorn Centrum Psychoonkologii - Kraków
 


O projekcie

Centrum Psychoonkologii oferuje wszechstronną pomoc chorym na nowotwory oraz ich rodzinom. Istotą propozycji Centrum Psychoonkologii jest edukacja, rehabilitacja i poprawa komfortu emocjonalnego pacjentów, co może wpływać na zdrowienie i lepszą jakość życia chorego. Centrum uzyskało możliwość zaadaptowania pomieszczeń Ośrodka Zielony Dół mieszczącego się w malowniczej okolicy Lasku Wolskiego. Budynek wymagał gruntownego remontu. Newmor postanowił włączyć się w ten projekt dostarczając tapety i wykładziny do pokoi hotelowych, sal konferencyjnych i innych pomieszczeń. Serdecznie dziekujemy za przekazanie tapet i wykładzin dla Stowarzyszenia Wspierania Onkologii UNICORN. Państwa dar przybliża nas do uruchomienia pierwszego w Polsce stacjonarnego Centrum Psychoonkologii. Nasza pomoc osobom chorym jest możliwa dzięki takim Przyjaciołom.

 

BARBARA STUHR
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia
 

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci „Prokocimek” w Szpitalu Dziecięcym w Krakowie


O projekcie

Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zostało utworzone w odpowiedzi na potrzeby najbiedniejszych dzieci, które przebywają w Szpitalu Dziecięcym Prokocim. często przez wiele miesięcy. Szczególnie do nich Koło stara się dotrzeć z konkretną pomocą, organizując paczki. Od rozpoczęcia działalności, oprócz paczek z bieżącą pomocą dla dzieci przebywających w szpitalu oraz byłych pacjentów, udało się zakupić materiały szkolne i plastyczne do sal zabaw. Newmor ufundował materiały piśmiennicze oraz zabawki z okazji Dnia Dziecka. Dzięki wspólnej akcji przyjaciół Koła udało się stworzyć aż 408 paczek! Serdecznie dziekujemy firmie Newmor Polska za pomoc w zorganizowaniu prezentów - paczek dla chorych dzieci - uczniów przebywających na leczeniu w szpitalu w Prokocimiu.

 

 

EWA POMORSKA-KROCZKA
Przewodnicząca Koła TPD "Prokocimek"
 

Kariera

 

Nasz zespół stale się powiększa. Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań - zapraszamy do złożenia CV 

 

CV powinno zawierać imię, nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV pozostało w naszej bazie dla celów ewentualnych przyszłych rekrutacji, umieść w nim proszę następującą informację: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla celów ewentualnych przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Newmor Polska sp. z o.o. Jednocześnie chcemy udzielić Ci niezbędnych informacji związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w procesie rekrutacyjnym. Informacje te znajdziesz pod poniższym linkiem: OCHRONA DANYCH

Aktualnie poszukujemy:

 
SALES MANAGER

Wymagania:

 • doświadczenie w branży związanej z wykończeniami wnętrz (okleiny ścienne, wykładziny dywanowe, tekstylia)
 • doświadczenie w sprzedaży B2B
 • łatwość nawiązywania kontaktów
 • wysoka kultura osobista
 • samodzielność oraz odpowiedzialność
 • zaangażowanie i wytrwałość w działaniu 
 • dobra organizacja pracy
 • prawo jazdy kat.B
 
MONTAŻYSTA TAPET OBIEKTOWYCH

Wymagania:

 • wykształcenie minimum średnie
 • min 2- letnie doświadczenie w montowaniu tapet obiektowych
 • dyspozycyjność
 • mobilność
 • dobra organizacja pracy
 
MONTAŻYSTA WYKŁADZIN OBIEKTOWYCH

Wymagania:

 • wykształcenie minimum średnie
 • min 2- letnie doświadczenie w montowaniu wykładzin obiektowych
 • dyspozycyjność
 • mobilność
 • dobra organizacja pracy
 

 

  

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@newmor.pl